Підсумки проведення міського етапу обласної виставки- конкурсу «Український сувенір»

16 грудня 2021 року були підведені підсумки проведення міського етапу обласної виставки- конкурсу «Український сувенір». На конкурс надійшло 32 роботи  учасників виставки-конкурсу  Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Корюківської гімназії,   Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Прибинської  ЗОШ І-ІІ ст., Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст. та Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

16:08 17.12.2021

СУПЕРВІЗІЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КОРЮКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.№1 ТА КОРЮКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ.№4

З метою здійснення професійної підтримки та професійного розвитку педагогічних працівників в умовах Нової української школи 03 грудня 2021 року у Корюківській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та Корюківській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 проведено супервізію. Велика подяка методисту відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.К.Д. Ушинського, супервізору Красногор Тетяні Федорівні за здійснення професійної підтримки та надання допомоги відповідно до завдань Нової української школи, а колективам - за приємні емоції, професіоналізм, який було продемонстровано під час занять !

10:59 06.12.2021

Супервізія для працівників Корюківської ЗОШ І ст.№2, Наумівської ЗОШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Забарівської ЗОШ І-ІІ ст.

02.12.2021 року у  закладах освіти Корюківської громади (Корюківська ЗОШ І ст.№2, Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст., Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., Забарівська ЗОШ І-ІІ ст.) відбулась планова супервізія для працівників початкової освіти. Дякуємо методисту відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.К.Д. Ушинського, супервізору Красногор Тетяні Федорівні за здійснення професійної підтримки та надання допомоги відповідно до завдань Нової української школи.

10:05 03.12.2021

Про Всеукраїнський онлайн-марафон

Відповідно до листів Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю від 18 листопада 2021 року № 37458/0/2-21, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 24.11.2021 № 06-14/3984 інформуємо, що 03 грудня 2021 року до Міжнародного дня людей з інвалідністю планується проведення Всеукраїнського онлайн-марафону «Комунікація-партнерство-відкритість» за участю керівників міністерств, регіональних представників Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю та всеукраїнських організацій людей з інвалідністю.

10:39 02.12.2021

Про розміщення наліпок «Ми вакциновані»

Відповідно до листа Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 25.11.2021 № 01-08/3996 «Про розміщення наліпок «Ми вакциновані» повідомляємо, що з метою інформування населення та привернення уваги до важливості вакцинації від COVID-19 Міністерство охорони здоров’я України за підтримки міжнародних партнерів реалізує загальнонаціональну інформаційну кампанію з вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. В рамках зазначеної кампанії створено наліпки «Ми вакциновані».

10:33 02.12.2021

Відеоролик  «Ми – проти насильства»

Відповідно до листа Національної соціальної сервісної служби України                        від 25 листопада 2021 року  № 0000-0204-0/18532 «Про сприяння в розміщені відеоролика, який має статус соціальної реклами» інформуємо, що до основних завдань Нацсоцслужби з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі належить реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, зокрема  формування в українському суспільстві нульової толерантності до насильства та посилення готовності протидіяти його проявам.

10:31 02.12.2021

Міський етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів.

27 листопада 2021 року на базі Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся  ІІ (міський) етап  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів.

09:52 29.11.2021

Супервізія з учителями початкових класів Cавинківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Супервізор, методист Чернігівського ОІППО ім.К.Д.Ушинського Красногор Тетяна Федорівна, надала учителям початкових класів Савинківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, ведення шкільної документації.

15:49 26.11.2021