Міський етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів.

Дата: 29.11.2021 09:52

27 листопада 2021 року на базі Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбувся  ІІ (міський) етап  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів.

Роботи писали 23 учні  Корюківської гімназії, Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст., Наумівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Прибинської ЗОШ І-ІІ ст.

Журі конкурсу визнало переможцями : Добролюбова Артема , учня 5 класу міської школи №1 (вч. Гуляр Ю.А.),  Пулеко Ольгу, ученицю 6 класу  Наумівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шматок З.В.), Шулейка Тимофія, учня 7 класу міської школи №1 (вч. Шматок Є.В., Устименко А.П.),Софієнко Валерію, ученицю 8 класу Корюківської гімназії (вч. Малиш Г.М., Васюк Г.Ф.),  Дем»яненка Антонія, учня 9 класу Корюківської гімназії (вч. Васюк Г.Ф.), Литвиненко Анну , ученицю 10 класу міської школи №1 (вч. Гуляр Ю.А.), Сотник Віолетту , ученицю 11 класу міської школи №4 (вч. Кльова Н.В.).

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!