Порадник для директора дошкільної освіти

ЗАВАНТАЖИТИ

Психологічна абетка для дошкільників

Співробітники УНМЦ практичної психології і соціальної роботи Діана Дорімедонтівна Романовська, кандидат психологічних наук, і Віталій Григорович Панок, доктор психологічних наук, були залучені до створення практично-методичного посібника "Психологічна абетка для дошкільників". Посібник містить матеріали про важливі психологічні поняття, дібрані до кожної букви алфавіту, із чіткими та доступними роз’ясненнями, а також практичні заняття з казками, оповіданнями, іграми, вправами та завданнями, які забезпечать формування ключових компетентностей дошкільників.

16:04 07.03.2024

Відеожурнал для турботливих батьків Kinderlife "Гра - провідний вид діяльності дітей дошкільного віку" з досвіду роботи педагогів Корюківського ДНЗ №1 "Дельфін"

14:49 08.01.2024

Батьківські збори у ДНЗ №4 "Веселка"

Батьківські збори - чудова можливість поспілкуватись з батьками та поділитись з ними важливою та корисною інформацією, а ще долучити їх до спільної діяльності з їхніми янголятами. В доброзичливій невимушеній затишній атмосфері пройшов вечір 13 грудня у "Веселці"

12:35 25.12.2023

Фізкультурно - музичні розваги "Воїни помічники на гостинах у малюків"

Виховання справжніх патріотів своєї держави - важливе завдання, яке стоїть нині перед педагогами - дошкільниками. Завдання це реалізовувалося і під час фізкультурно - музичної розваги, коли до вихованців нашого дитячого садка завітали чотирилапі помічники наших захісників - пес Патрон зі своїм другом вовчиком Діккі.

12:29 25.12.2023

Казково і затишно - святкували і Миколая зустрічали у ДНЗ №4 "Веселка"

Святий Миколай - це свято завжди асоціюється з магічністю. І хоча нам дорослим дуже важко вірити в дива, на щастя у нас є маленькі провідники в цей чарівний світ- наші малята. Тож учора у "Веселці" було, як завжди, казково і затишно - святкували і Миколая зустрічали

12:40 22.12.2023

Зустріч на тему «Жінки знайте свої права!»

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у ЗДО №4 відбулася зустріч на тему «Жінки знайте свої права!», адже наразі велика кількість жертв насильства є саме жінки.

12:19 21.12.2023

Методичні рекомендації щодо зарахування, переведення та відрахування вихованців

Затверджено методичні рекомендації щодо зарахування, переведення та відрахування вихованців державних (комунальних) закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану (Наказ МОН http://surl.li/nstog №1397 від 15.11.2023р. «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо зарахування, переведення та відрахування вихованців державних (комунальних) закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану».

12:12 21.12.2023

Організація освітнього процесу з вихованцями закладу в умовах воєнного стану

Педагогічний колектив Корюківського дошкільного навчального закладу №1 "Дельфін" ділиться досвідом роботи щодо організації освітнього процесу з вихованцями закладу в умовах воєнного стану

10:32 09.01.2023