Обласні змагання з вільної боротьби

3 грудня 2022 року у м.Мена відбулися обласні змагання з вільної боротьби серед учнів 2009-2012 рр.н. У змаганнях брали участь юні спортсмени із Сновська, Мени, Корюківки та Чернігова. Загалом взяли участь 67 спортсменів. Команду Корюківської ДЮСШ представляли 15 учасників та два тренери - Ніколайчук Сергій Степанович та Росол Олег Анатолійович. За підсумками змагань маємо такі результати :

11:35 28.12.2022

Підсумки конкурсу "Новорічна композиція"

Підведено підсумки міського етапу обласної новорічно-різвяної виставки «Новорічна композиція». Ця виставка проводиться щороку з метою формування практичних умінь і навичок здобувачів освіти з виготовлення новорічних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику та сприяють розвитку флористичного мистецтва. Дякуємо за приємні емоції від дитячих робіт і пропонуємо для перегляду роботи переможців, які будуть направлені для обласної виставки.

09:33 28.12.2022

Засідання професійної спільноти вчителів математики

22 лютого 2022 року відбулось засідання професійної спільноти вчителів математики на якому були обговорені та проаналізовані модельні програми та підручники з математики для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

15:25 22.02.2022

Інструктивно- консультативна година для керівників закладів загальної середньої освіти

21 лютого 2022 року відбулася інструктивно- консультативна година в онлайн форматі для керівників закладів загальної середньої освіти щодо навчальних планів для 5 класу,  модельних навчальних програм, вибір підручників.

15:21 22.02.2022

Графік проведення вебінарів

З метою обговорення та опрацювання модельних навчальних програм  та відповідних підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти надаємо графік проведення вебінарів для педагогічних працівників відповідного фаху:

11:18 18.02.2022

Підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2022».

11 лютого 2022 року були підведені підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2022». На конкурс були подані роботи учнів із Корюківської гімназії, Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4, Корюківської школи мистецтв ім.О.С.Корнієвського, Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст. та Прибинської ЗОШ І-ІІ ст. Переможцями конкурсу визначено :

10:45 14.02.2022