Супервізія з учителями початкових класів Cядринської ЗОШ І-ІІІ ст.

Супервізор, методист Чернігівського ОІППО ім.К.Д.Ушинського Красногор Тетяна Федорівна, надала учителям початкових класів Сядринської ЗОШ І-ІІІ ступенів  методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, ведення шкільної документації.

15:15 26.11.2021

Супервізія з учителями початкових класів Прибинської ЗОШ І-ІІ ст.

Супервізор, методист Чернігівського ОІППО ім.К.Д.Ушинського Красногор Тетяна Федорівна, надала учителям початкових класів Прибинської ЗОШ І-ІІ ступенів  методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, ведення шкільної документації.

16:03 24.11.2021

Супервізія з учителями початкових класів Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст.

Супервізор, методист Чернігівського ОІППО ім.К.Д.Ушинського Красногор Тетяна Федорівна, надала учителям початкових класів Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ступенів  методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи, ведення шкільної документації.

15:02 23.11.2021

Дебатна освіта

Дебатна освіта передбачає оволодіння навиками відстоювання своєї позиції за допомогою аргументів, вміння бути толерантним та переконливим. А дебати в музеї передбачають обговорення історичних тем із використанням місцевого матеріалу.

11:42 23.11.2021