Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради

Відкритий Чемпіонат Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту

Дата: 28.03.2024 12:12
Кількість переглядів: 7

22-24 березня в місті Дубно Рівненської області пройшов Відкритий Чемпіонат Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту, в якому було заявлено майже 200 спортсменів з 15 областей та міста Києва. У змаганнях брав участь і учитель фізичної культури Сядринського ліцею Корюківської міської ради, тренер Корюківської ДЮСШ Сергій Горкавий. Безкомпромісна боротьба точилась два дні на помостах чемпіонату

У перший день Сергій Михайлович виступав у двоборстві: перша вправа - поштовх 2-х гирь 16 кг. протягом 10 хв. Сергій Горкавий виконав 50 поштовхів. Другий вид - ривок однієї гирі з однією зміною рук 10 хв. Результат - 182 підйоми. Тож набравши у двоборстві 232 підйоми, Сергій Михайлович посів 2 місце.

У другий день змагань спортсмен вийшов на поміст у вправі ривок з довільною зміною рук, час виконання 12 хв. Результат - 238 підйомів і став володарем бронзової медалі.

Виступав Сергій Горкавий серед ветеранів 60—69 років, вагова категорія 74 кілограми.

Щиро вітаємо Сергія Михайловича зі здобуттям нагород та бажаємо подальших спортивних досягнень.