Дата: 06.03.2024 16:29

МОБІЛЬНИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ з інформаційно-профілактичними заняттями завітав до Корюківського ліцею №2 та Корюківсього ліцею №3 Корюківської міської ради.

Школярі мали змогу дізналися більш детально правила пожежної та мінної безпеки, зокрема як діяти у разі виявлення займання, підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Окремо дітям розповіли обов’язки та права пішоходів, правила руху для велосипедистів, пішоходів.

Дітлахи із великим задоволенням слухали рятувальників, які доступно пояснювали за допомогою стендів, відеороликів, друкованої поліграфічної продукції життєво важливі правила безпечної поведінки.

Після завершення заходу дітям рятувальники роздати буклети про безпеку в побуті.

Проєкт мобільного класу безпеки створили за підтримки дитячого фонду ООН «UNICEF», Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та Міністерства внутрішніх справ.