Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата: 30.01.2024 12:21

Є гарний вислів: “Наука — це бездонний колодязь, із якого ми черпаємо знання, корисний і безкорисний досвід, масу відкриттів, мудрість і навіть глупість”. Наукова діяльність особлива, оскільки це постійний розвиток, нові ідеї, відсутність обмежень, свобода думок.

З 15 січня 2024 року розпочався І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, на якому юні науковці продемонстрували свою майстерність.

На розгляд журі було подано 7 робіт здобувачів освіти Корюківського ліцею №1, Корюківського ліцею №2, Корюківського ліцею №3.

I етап Конкурсу було проведено за такими розділами: заочне оцінювання дослідницьких робіт; постерний захист;наукова конференція.

За підсумками роботи журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України переможцями стали :

- Приходько Ярослава Іванівна, учениця 10 класу Корюківського ліцею №1, у відділенні Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секції «Фольклористика» (робота «Замовляння як вид оказіонально-обрядового фольклору Корюківщини», керівник Бабинець Олена Олександрівна).

- Репех Анна Романівна, учениця 10 класу Корюківського ліцею № 1, у відділенні Фізики та астрономії, секції «Теоретична фізика» (робота «Залежність температури закипання води і часу кипіння від ступеня забрудненості», керівник Мартинович Олександра Євгеніївна).

- Пружина Поліна Олександрівна, учениця 10 класу Корюківського ліцею № 2, у відділенні Історії, секції «Історія України» (робота «Особистий героїзм військового в контексті забезпечення життєдіяльності заблокованого Маріуполя», керівники Зима Наталія Анатоліївна, Васюк Ганна Федорівна).

- Лещенко Анна Валеріївна, учениця 9 класу Корюківського ліцею № 3, у відділенні Філології, секції «Англійська мова та англомовна література» (робота «Порівняльна характеристика британського та американського варіантів англійської мови», керівник Ігнатцова Ніна Володимирівна).

- Кобець Катерина Миколаївна, учениця 9 класу Корюківського ліцею № 1, у відділенні Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секції «Зарубіжна література» (робота «Вплив загадкової особистості Івана Мазепи на творчість Джорджа Байрона», керівник Голяк Наталія Анатоліївна ).

- Тарасенко Діана Василівна, учениця 9 класу Корюківського ліцею № 1, у відділенні Економіки, секції «Прикладна макро- та мікроекономіка» (робота «Особливості розвитку і функціонування малого підприємництва в Чернігівській області в умовах воєнного стану», керівник Мелащенко Тетяна Віталіївна).

- Бахир Дар’я Ігорівна, учениця 9 класу Корюківського ліцею № 3, у відділенні Історії, секції «Історичне краєзнавство» (робота «Благодійна діяльність Корюківщини як складова суспільно-громадського життя в кінці XVII-I чверті ХХІ ст.», керівник Костіна Галина Леонідівна).

Бажаємо юним науковцям перемоги та подальших успіхів на науковій ниві.