Зустріч з безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час зимових канікул.

Дата: 08.01.2024 14:44

БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ – ЩАСЛИВІ КАНІКУЛИ ДЛЯ ВСІХ, ПОРА ВІДПОЧИНКУ, СВЯТ ТА РОЗВАГ. АЛЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБ КАНІКУЛИ БУЛИ ВЕСЕЛИМИ Й КОРИСНИМИ, НЕОБХІДНО ПАМ’ЯТАТИ ПРО БЕЗПЕЧНУ ПОВЕДІНКУ!

Сьогодні, 05 січня 2024 року, в Центрі дитячої та юнацької творчості Корюківської міської радиспільно з представниками відділу освіти, культури, молоді та спорту та Державною службою з надзвичайних ситуацій для учнів Перелюбського ліцею та Прибинської гімназії була проведена бесіда з безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час зимових канікул. У вигляді гри була проведена імітація ситуації «Коли ви опинилися у воді, які ваші дії? Представники служб навчили учнів, як запобігти трагічному випадку та нагадали основні правила збереження життя :

- правила поведінки при користуванні електричними приладами;

- правила протипожежної безпеки;

- правила при виявленні вибуховонебезпечних предметів.

Представником ювенальної превенції була проведена акція «Новорічний оберіг» для захисників та захисниць, які перебувають на лінії зіткнення. Дітьми були виготовлені сувеніри, які передадуть військовим.