Тренінг на тему «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров’я».

Дата: 21.12.2023 11:42

29 листопада 2023 року в стінах Корюківського ліцею №1 тренери Алла Охріменко та Наталія Максименко провели для своїх колег тренінг на тему «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров’я».

Учасники тренінгу отримали можливість поглибити свої знання про психічне здоров'я, резильєнтність, промоцію, превенцію та інтервенцію.

З’ясували складові концепції школи, чутливої до психічного здоров’я, підвищили обізнаність освітян щодо ролі закладу освіти у підтримці психічного здоров’я дітей та визначили потенційні рішення, що можуть бути застосовані закладом освіти у своїй діяльності вже сьогодні з метою покращення психічного добробуту всіх учасників освітнього процесу.

Дякуємо GoGloball за можливість навчати та навчатися.

#мояпсихікамоїправила #mentalhealth #психічнездоровя #goglobal #школачує #тияк