Навчально-пізнавальна екскурсія до 9 ДПРЧ

Дата: 19.05.2023 12:45

Протягом 15-16 травня школярів Корюківського ліцею №2 Корюківської міської ради привітно зустріла 9ДПРЧ (м.Корюківа) 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області з навчально-пізнавальною екскурсією.

Дітям показали пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке використовується для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру. Учнів цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут – тисячі питань і тисячі відповідей!!! Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та важливість дотримуватися правил безпеки.

Спільна та злагоджена співпраця спеціаліста з безпеки ВОКМтаС Корюківської міської ради та співробітників ДСНС України у Чернігівській області спрямована на підвищення рівня БЕЗПЕКИ учасників освітнього процесу.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №9 9ДПРЧ (м.Корюківа) 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

ГО «Безпечний освітній простір»