Онлайн-зустрічі з профілактичним напрямком та «Єдиний урок безпеки»

Дата: 17.03.2023 13:01

На цьому тижні були організовані онлайн-зустрічі з профілактичним напрямком та «Єдиний урок безпеки».

Для учнів 9 класів Корюківського ліцею №1 відбулася зустріч-бесіда, на якій Ольга Мірошниченко, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, розповіла щодо прояву молодіжних субкультур. Інспектор ювенальної провенції Катерина Голуб наголосила на адміністративній відповідальності за різними напрямками, зокрема розкрила тему щодо популярного молодіжного руху ПВК «Редан», який розповсюджується по всій Україні.

Для учнів 6-8 класів Корюківського ліцею №3 фахівець навчального центру ризиками та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності Юлія Вовричен ознайомила з видами боєприпасів, методами їх розпізнавання, правилами поводження з вибухонебезпечними предметами. У підсумку виступу було проведено спілкування з учнями щодо засвоєння матеріалу.

Війна триває. Ми обов’язково переможемо об’єднавши зусилля для створення безпечного освітнього середовища, для нашого майбутнього покоління.