Відкритий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики у м.Бровари

Дата: 24.01.2023 11:44

14 січня 2023 року у м.Бровари проходив відкритий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 2006-2007 р.н., 2008 -2009 р.н. У змаганнях брали участь спортсмени Корюківської ДЮСШ (тренери Лисік Р.Г. та Сахута А.О.). За підсумками змагань маємо такі результати :

- Швирков Євгеній, учень 10 класу Корюківського ліцею № 1, зайняв І місце з бігу на 3000 м ;

- Моторна Вероніка, вихованка Корюківської ДЮСШ, зайняла І місце з бігу на 300 м;

- Карпенко Андрій, учень 10 класу Корюківського ліцею № 1, посів ІІ місце у штовханні ядра;

- Туз Анастасія, учениця 11 класу Корюківського ліцею № 1, зайняла ІІ місце з бігу на 1500 м;

- Мірошниченко Єлизавета, учениця 8 класу Корюківського ліцею № 1, зайняла ІІ місце з бігу на 60 м з бар’єрами;

- Воскобой Дмитро, учень 9 класу Корюківського ліцею № 3, посів ІІІ місце з бігу на 1500 м ;

- Ховдій Роман, учень 8 класу Корюківського ліцею № 1, зайняв ІІІ місце з бігу на 300 м.

Також 14 січня у м.Київ проходив кубок «Біла пантера» з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту Ольги Солодухи. Маємо гарні результати : Чубара Артем, учень 9 класу Корюківського ліцею № 2, зайняв 1 місце у потрійному стрибку, а Жменьковський Роман, учня 9 класу Корюківського ліцею № 2, посів 1 місце зі стрибків у довжину.

Вітаю переможців та дякую за участь. Зичу миру, здоров’я, наснаги і натхнення у нових спортивних здобутках. Бажаю й надалі залишатися активними, бадьорими та сповненими сил!!!